Неділя
16.06.2019
07:03
Форма входу
Школа №4
Наше опитування
Хто відвідав сайт
Всього відповідей: 287
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар подій
«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Наші друзі
Андріївський ДНЗ "Ластівка"
Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4
Головна » 2011 » Грудень » 7 » Переможці олімпіад
12:26
Переможці олімпіад

Переможці олімпіад

3 - А клас, вчитель Турова В. В. 

Математика - III - місце - Онищенко Володимир 

4 клас, вчитель  Колоколова К. В.

Математика - III місце - Шевченко Ілля

7 клас

Вчитель Литовка Т. П.

Фізика - III - місце - Сатановська Вікторія

Вчитель Зосім С. В.

Світова література -  III - місце-Сатановська Вікторія

8 - А клас

Вчитель Кулакова Н. В.

Інформатика - I- місце  - Кулакова Ульяна

 9 - клас    

Вчитель Червоненко Л. М.

Правознавство - I - місце - Вакуленко Валентин

                       II - місце - Іванова Ольга

Вчитель Червоненко Г. В. 

Трудове навчання - I - місце - Шиптенко Вадим

                               II -місце - Пойченко Олександр

Вчитель Парфентьєва Г. С.

Географія -  III- місце -  Турова Аліна

Вчитель Квітка О. М.

Біологія - I- місце - Турова Аліна

8 - Б клас

                   III -місце - Білоброва Евгенія

                   III - місце - Беседа Вікторія

10 - Б клас

                   III -місце - Ульянов Володимир

Вчитель Литовка Т. П.

Фізика -  III - місце -Туренко Христина

11 - Б клас

Вчитель Парфентьєва Г. С.

Економіка - I - місце - Генік Світлана

Вчитель Литовка Т. П
Астрономія - III - місце - Генік Світлана


Вчитель Квітка О. М.

Біологія - I- місце - Кареліна Яна

Мовно -  літературний конкурс ім. Т. Г. Шевченка

6 клас -III - місце Шалободова Евгенія

Вчитель Ломака Ж. В.


9 клас - III -місце Турова Аліна

11- Б клас - III місце Генік Світлана

Вчитель Добровольська А. А


Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

Вчитель Ломака Ж. В.

5 клас - Прокопова Анна


Районний конкурс творчих робіт "Якби я був мером міста"

Вчитель Добровольська А. А.

11 - Б клас - II місце - Генік Світлана




          


Щиро вітаємо наших переможців, вчителям  бажаємо творчої наснаги і терпіння!!!  Батькам дякуємо за талановитих дітей!


Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 469 | Додав: zosh4 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
1 Алинка  
Вчитель Червоненко Л.М.
Правознавство ІІІ місце Іванова Ольга
ІІІ місце Вакуленко Валентин !!!!!!!!!!!!!!!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz