Вівторок
17.09.2019
07:11
Форма входу
Школа №4
Наше опитування
Хто відвідав сайт
Всього відповідей: 287
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Наші друзі
Андріївський ДНЗ "Ластівка"
Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4
Головна » Файли » Мої файли

Правове виховання
25.09.2012, 17:15

Актуальність проблеми правового виховання школярів зумовлена наступними основними факторами:

-  по-перше, однією із сторін усебічного, розвитку особистості є наявність у неї високої культури поведінки, адже не можна вважати фізично здорову людину культурною, коли вона, маючи ґрунтовні знання, добре працюючи або навчаючись порушує норми моралі чи законів;

-  по-дгуге, в Україні спостерігається тенденція до зростання дитячої злочинності, поширення злочинності серед неповнолітніх випереджає її загальне  зростання при цьому вона «омолоджується».

У нашій школі правовому вихованню приділено багато уваги: працюють батьківський лекторій, фракція правознавців у шкільному парламенті, координаційна рада профілактики правопорушень. Систематично відбуваються зустрічі з працівниками правоохоронних органів, проводять тематичні тижні.

Нещодавно відбулося планове, перше в цьому навчальному році, засідання координаційної ради профілактики правопорушень. На зібранні панувала ділова атмосфера. Обговорювалися плани роботи на майбутнє, заслуховувалася інформація щодо учнів, які були поставлені на внутрішкільний облік протягом року. Класні керівники, учителі-наставники давали характеристику кожній дитині, звертали увагу на присутніх на позитивні зміни, що сталися в їх поведінці. Приємно зазначити, що 6 учнів знято з обліку через позитивні відгуки. Це учні 8 класу Г.С., Г.К., Л.М., Н.Я.,Ш.Д., та 10 класу К.А. Ці  школярі усвідомили протиправність своїх дій. Поведінка ще трьох учнів зараз під контролем батьків, педагогів. Сподіваємося, скоро вони теж будуть зняті з внутрішкільного обліку. Але турбує і те, що деякі діти свідомо порушують правові норми, не дають оцінку власним діям. Не змінилося поведінка учнів 8 кл. І.Р. та Т.В. Вони продовжують порушувати закон, норми суспільного життя, тому перебуватимуть на внутрішкільному обліку протягом навчального року. З цього ж класу у список учнів схильних до правопорушень включений С.В. за систематичне порушення правил для учнів. За даною категорією школярів закріплені учителі-наставник, їм дані доручення. Надіємося, що позитивний приклад, залучення до громадської роботи, правова освіта матимуть позитивні результати.


Голова координаційної ради профілактики правопорушень Л. Червоненко.

Категорія: Мої файли | Додав: zosh4
Переглядів: 330 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz