Середа
20.09.2017
00:28
Форма входу
Школа №4
Наше опитування
Хто відвідав сайт
Всього відповідей: 271
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар подій
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Наші друзі
Андріївський ДНЗ "Ластівка"
Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4
Головна » 2017 » Червень » 8 » РІШЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ
14:39
РІШЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ
РІШЕННЯ педагогічної ради №5 Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області від 25.05.2017р. 1. Перевести учнів: 1.1. 1-А класу до 2 класу Алєксєєва Вікторія Віталіївна Арсірій Валерія Станіславівна Бабійчук Данило Вікторович Герасимовй Владислав Олександровиич Курносова Назар Вікторович Лубцов Даніїл Андрійович Любченко Вероніка Олександрівна Мотузенко Анна Олександрівна Новіков Олександр Олегович Паржизек Андрій Русланович Плахотнюк Ярослав Артемович Сташко Каріна Вадимівна Таровик Діана Станіславівна Ферман Тимофій Миколайович Філін Дмитро Олександрович Фокша Аліна Сергіївна Щукіна Інна Ігорівна 1.2. 1-Б класу до 2 класу Бородін Нікіта Олександрович Васильєва Ксенія Володимирівна Гевель Олександр Васильович Григор'єв Костянтин Андрійович Губарьова Анастасія Андріївна Кірдяшкін Сергій Володимирович Колєснік Дмитро Миколайович Кудименко Даніїл Анатолійович Лапа Богдан Іванович Мельниченко Євгеній Анатолійович Оладенко Дар'я Миколаївна П'ятак Ірина Вікторівна Поплавська Анна Євгеніївна Талда Максим Віталійович Фастовець Катерина Володимирівна Філіпський Артем Сергійович Цибульова Крістіна Ігорівна 1.3. 2 класу до 3 класу Бліндул Ангеліна Олегівна Василинюк Денис Іванович Галушка Вячеслав Олегович Григор'єв Дмитро Андріївич Даніліченко Анастасія Геннадіївна Зарюгін Макар Олександрович Іщенко Даніїл Максимович Калич Дар'я Андріївна Канівець Катерина Сергіївна Клейбатенко Дмитро Сергійович Кознюк Ксенія Іванівна Копотієнко Максим Андрійович Кузьменко Олександр Олександрович Ладигіна Ольга Андріївна Лисенко Валерій Миколаївна Нікітюк Микита Віталійович П'ятак Оксана Вікторівич Пилипенко Назар Федорович Пойченко Поліні Сергіївна Радіонова Валерія Олександрівна Рябенька Ольга Вікторівич Смоквина Кароліна Ярославівна Стратуленко Кіріл Сергійович Сухова Анна Володимирівна Удод Софія Олександрівна Фєдосєєва Діана Олександрівна Швидкий Віталій Олександрович Шворінь Анастасія Валеріївна Шевченко Максим Олександрович Щирський Артем Анатолійович 1.4. 3 класу до 4 класу Бородіна Ангеліна Олександрівна Бран Віталій Олексійович Галушка Іван Сергійович Гречан Євгенія Олегівна Дегорян Максим Дмитрович Колєснік Микола Миколайович Кулик Владислав Вікторівич Литвин Денис Євгенійович Мазур Максим Ігорович Малишева Яна Геннадіївна Манойленко Олександр Андрійович Стеценко Валерія Олегівна Феденюк Тетяна Анатоліївна Харченко Даніл Євгенійович Христиченко Ілля Юрійович Цьома Анастасія Анатоліївна Юр'єва Олександра Віталіївна Яковлєв Максим Андрійович 1.5. 4 класу до 5 класу Андрейченко Марія Ігорівна Журавель Даніїл Олександрович Івасюк Олександр Васильович Канівець Сергій Сергійович Карпенко Анна Сергіївна Кидалова Анастасія Юріївна Кирячок Артем Артурович Левченко Ігор Олександрович Луньов Максим Олександрович Макодзеба Гліб Миколайович Макодзеба Ілля Миколайович Мілацька Анна Василівна Остапенко Роман Олександрович Пойченко Дмитро Геннадійович Поліщук Тетяна Юріївна Савченко Дмитро Андрійович Унгуряну Олексій Юрійович Філіпська Дар'я Сергіївна Шевченко Валерія Олександрівна Шевченко Олексій Євгенійович Щербаков Олексій Сергійович 1.6. 5-А класу до 6 класу Галушка Артем Анатолійович Гєккєль Євгенія Володимирівна Гєккєль Карина Володимирівна Гольцман Богдана Оскарівна Дейкун Данііл Андрійович Ісаєнко Назар Миколайович Найдюк Марія Михайлівна Пасічник Яна Володимирівна Ситніков Євгеній Сергійович Соколенко Анастасія Олександрівна Спринсян Софія Олександрівна Фокша Лілія Сергіївна Харченко Марина Олександрівна Цертій Іларіон Сергійович Цимбал Артем Ігорович Чайковський Гліб Вікторович Щукін Кіріл Петрович 1.7. 5-Б класу до 6 класу Арутіна Мері Талібівна Бондарев Олексій Олегович Гончарова Катерина Анатоліївна Журавльова Тетяна Іванівна Колєснік Віталій Андрійович Кудімов Назар Юрійович Лубенець Вадим Сергійович Малишкіна Анастасія Русланівна Мельниченко Христина Анатоліївна Омельченко Ірина Олександрівна Панченко Марина Олександрівна Пшевлодська Поліна Євгенівна Скалдін Дмитро Сергійович Сокуренко Владислав Васильович Талда Владислав Віталійович Чупрін Кирило Сергійович Шевченко Діана Володимирівна 1.8. 6 класу до 7 класу Басецька Анна Вікторівна Бойко Катерина Геннадіївна Вох В'ячеслав Валерійович Гавриленко Веніамін Петрович Гевель Світлана Василівна Грідіна Анна Вікторівна Демченко Катерина Ігорівна Єфтодій Денис Сергійович Зелінський Андрій Сергійович Земніцин Віталій Олександрович Калашник Анастасія Володимирівна Калмиков Василь Олександрович Кривенко Єгор Сергійович Лапа Денис Іванович Парфентьєв Дмитро Андрійович Проскурняк Олександр Іванович Русанова Карина Василівна Тітуніна Уляна Юріївна Фулга Максим Вадимович Шпанка Олег Олександрович 1.9. 7 класу до 8 класу Беседа Ілона Вікторівна Бубліченко Валентин Олександрович Бубліченко Володимир Олександрович Волков Владислав Володимирович Ганічкіна Євгенія Євгенівна Зарюгін Богдан Олександрович Канівець Віктор Сергійович Карбівничий Володимир Ігорович Карпенко Катерина Сергіївна Копотієнко Олександра Андріївна Ліпатніков Ілля Артемович Морараш Владислав Русланович Петрова Катерина Олександрівна Пилипенко Єлизавета Федорівна Пойченко Тетяна Олександрівна Ренчинська Вікторія Анатоліївна Тимошенко Вадим Вадимович Ухналь Микола Віталійович Філіпська Карина Сергіївна Христаченко Владислав Євгенович Чабан Анастасія Сергіївна Черкашина Дарина Анатоліївна Шевченко Анна Віталіївна Шевченко Богдан Павлович Яковенко Данило Володимирович Янкова Анастасія Ігорівна Януш Максим Віталійович 1.10. 8А класу до 9 класу Беседа Олександр Юрійович Бичко Богдан Сергійович Бобир Микола Іванович Бондаренко Марина Сергіївна Іщенко Анастасія Валеріївна Іщенко Станіслав Олександрович Кіщенко Богдан Сергійович Кіщенко Катерина Сергіївна Левицький Євгеній Васильович Лисенко Денис Миколайович Мокану Анастасія Русланівна Ніколенко Анастасія Анатоліївна Онищенко Володимир Васильович Проскурняк Олена Іванівна Пузько Ірина Сергіївна Снєгур Станіслав Геннадійович Фастовець Богдан Володимирович Шиптенко Тетяна Олегівна 1.11. 8Б класу до 9 класу Алієва Анна Дмитрівна Аношкін Володимир Вячеславович Білогай Анна Станіславівна Бондарев Дмитро Олегович Галацька Катерина Юріївна Дейкун Віктор Іванович Дьяченко Ігор Вікторович Жабська Олена Олександрівна Карпенко Олександр Сергійович Левченко Альона Анатоліївна Майніч Артем Сергійович Матвійчук Юлія Юріївна Рябова Катерина Ігорівна Сеник Анна Олександрівна Сеник Владислав Олександрович Стернард Дар'я Валеріївна Туренко Марина Сергіївна Унгуряну Аліна Юріївна Щербакова Наталія Олександрівна 1.12. 10 класу до 11 класу Безпалко Ольга Володимирівна Беседа Валентина Юріївна Боровський Владислав Леонідович Волкова Анна Сергіївна Гончаров Анатолій Анатолійович Ісаєнко Данило Миколайович Майніч Анастасія Сергіївна Павичич Павло Валентинович Перетятько Євгеній Олександрович Рябенький Дмитро Вікторович Слюсаренко Аліна Олександрівна Хімін Владислав Костянтинович Чип Олена Олександрівна Голова педагогічної ради Л. Червоненко Секретар А.Добровольська
Переглядів: 54 | Додав: zosh4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz