Субота
18.11.2017
04:31
Форма входу
Школа №4
Наше опитування
Хто відвідав сайт
Всього відповідей: 275
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар подій
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Наші друзі
Андріївський ДНЗ "Ластівка"
Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4
Головна » 2016 » Червень » 2 » Наказ про переведення учнів 1-8 та 10-го класів та нагородження похвальним листом "За високі досягнення у навчанні"
13:39
Наказ про переведення учнів 1-8 та 10-го класів та нагородження похвальним листом "За високі досягнення у навчанні"

 

УКРАЇНА

Новоукраїнська загальноосвітня Школа І-ІІІ ступенів № 4

Новоукраїнська районна рада

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Наказ

02.06.2016р.                                                                                          №9

 

Про переведення учнів

та нагородження похвальним листом

«За високі досягнення у навчанні»

 

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14 липня 2015 року №762, рішення педагогічної  ради №5 від 27.05.2016 року

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести учнів 1-8, 10-го класів до наступного класу.
  2. Учня 1-го класу Василинюка Дениса залишити для повторного навчання в першому класі.
  3. Нагородити похвальним листом «За високі досягнення у навчанні»
  1. Гречан Євгенію Олегівну (2 кл)
  2. Дегорян Максима Дмитровича (2 кл)
  3. Мазура Максима Ігоровича (2 кл)
  4. Малишеву Яну Геннадіївну (2 кл)
  5. Юр’єву Олександру Віталіївну (2 кл)
  6. Андрейченко Марію Ігорівну (3 кл)
  7. Левченка Ігора Олеговича (3 кл)
  8. Дейкуна Даніїла Андрійовича (4-А кл)
  9. Ісаєнка Назара Миколайовича (4-А кл)
  10. Соколенко Анастасію Олександрівну (4-А кл)
  11. Харченко Марину Олександрівну (4-А кл)
  12. Чайковського Глібі Вікторовича (4-А кл)
  13. Гончарову Катерину Анатоліївну (4-Б кл)
  14. Кудімова Назара Юрійовича (4-Б кл)
  15. Малишкіну Анастасію Русланівну (4-Б кл)
  16. Пшевлодську Поліну Євгеніївну (4-Б кл)
  17. Талду Владислава Віталійовича (4-Б кл)
  18. Панченко Марину Олександрівну (4-Б кл)
  19. Тітуніну Уляну Юріївну (5 кл)
  20. Зарюгіна Богдана Олександровича (6 кл)
  21. Ренчинську Вікторію Анатоліївну (6 кл)
  22. Чабан Анастасію Сергіївну (6 кл)
  23. Левицького Євгена Васильовича (7-А кл)
  24. Онищенка Володимира Васильовича (7-А кл)
  25. Ніколенко Анастасію Анатоліївну (7-А кл)
  26. Галацьку Катерину Юріївну (7-Б кл)
  27. Рябову Катерину Ігорівну (7-Б кл)
  28. Сеник Анну Олександрівну (7-Б кл)
  29. Сеник Владислава Олександровича (7-Б кл)
  30. Стернард Дар’ю Валеріївну (7-Б кл)
  31. Бондарєву Ірину Олегівну (8 кл)
  32. Ісаєнко Христину Олегівну (8 кл)
  33. Лисак Юлію Василівну (8 кл)
  34. Мелешко Євгенію Володимирівну (8 кл)
  35. Мусієнко Аліну Віталіївну (8 кл)
  36. Шевченка Іллю Сергійовича (8 кл)
  37. Гончаренко Юлію Валеріївну (10 кл)
  38. Горських Дар’ю Олегівну (10 кл)
  39. Гриценко Крістіну Костянтинівну (10 кл)
  40. Квітку Данила Миколайовича (10 кл)
  41. Пойченко Ірину Олегівну (10 кл)

 

 

 

 

Директор   школи               Л.Мартинюк

Переглядів: 89 | Додав: zosh4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz